BKIDS

BKIDS

Rāda visus 6 rezultātus

Rādīt:

BKIDS Šķirotājs, garāža

Highlights:

Garāža Park N Sort ir aprīkota ar 3 dažādām formām, 3 brīvrata automašīnām un 3 krāsainām atslēgām. Viegla uzglabāšana ar rokturi, lai to ērti varētu visur paņemt līdzi

BKIDS Ūdens atrakciju parks

Highlights:

Iepakojuma izmērs: 30,5 x 8,9 x 25,4 cm
Vannas rotaļlieta.
BRĪDINĀJUMS! Lai novērstu slīkšana, bērnus nekad nedrīkst atstāt vannā vai ūdens tuvumā bez uzraudzības. Vienmēr pārbaudiet ūdens temperatūru un turēt bērnu sniedziena attālumā. Bērniem no 12 mēnešiem un vairāk.

BKIDS Formu šķirotājs – bumba

Highlights:

Neiegremdējiet ūdeni un nemazgājiet trauku mazgājamā mašīnā. Izņemiet rotaļlietu no visiem iepakojumiem pirms dodat bērnam! Iepakojums nav rotaļlieta. Krāsas un saturs var atšķirties no uz iepakojuma norādītā. Saglabājiet šo informāciju izmantošanai nākotnē. Lietot pieaugušo uzraudzībā!

BKIDS Basketbols

Highlights:

Mazi bērni metīs un gūs vārtus ar iedegšanās bumbu ziloņa grozā! Spēlē pēc punktiem vai vienkārši prieka pēc!

BKids Vannas rotaļlieta-spēle, 12 m+

Highlights:

Vannas rotaļlieta.
BRĪDINĀJUMS! Vienmēr pārbaudiet ūdens temperatūru pirms lietošanas. Lai novērstu noslīkšanu, bērnus nekad nedrīkst atstāt vannā vai tās tuvumā bez uzraudzības.

Vienmēr pārbaudiet ūdens temperatūru un atrodieties bērna tuvumā sniedziena attālumā.Lietošana: Ievietojiet rotaļlietu ūdenī pirms vannojat bērnu. Bērniem no 12 mēnešiem un vairāk. Lūdzu izņemt no visiem iepakojumiem pirms dot bērnam. Šis produkts neiztur bērna svaru. Jālieto pieaugušo uzraudzībā. Jāuzmana no kritieniem. Pēc spēlēšanās nomazgājiet rokas ar tīru ūdeni un ziepēm, nožāvējiet. Lūdzam saglabāt adresi izmantošanai nākotnē. Ražotājs: Blue Box International LTD.

Scroll To Top

Mans Grozs

Close

Nav preces grozā.

Iepirkties tagad

Ienākt / Reģistrēties