FURREAL

FURREAL

Rāda visus 10 rezultātus

Rādīt:

FURREAL Dinozaurs Sems

Highlights:

Pasisveikink su naujuoju draugu – dinozauru brontozauru, kuris yra toks mielas, kad panašus labiau į šuniuką nei į grėsmingą siaubūną! Dinozauras turi daugiau kaip 40 interaktyvių reakcijų, minkštą liežuvį, gali judinti kaklą ir valgyti savo skanėstą! Brontozauras nekantrauja su tavimi susidraugauti!

HASBRO FURREAL dzīvnieks Glamalots

Highlights:

Lolojumdzīvnieku īpašnieki vairāk nekā jebkad agrāk tērpj savus kažokādu mazuļus jautros tērpos – un furReal ir tendence tieši ar Big Wags mājdzīvniekiem! Jautrība sākas ar jauku kucēnu, kurš ir gatavs pastaigai pa skrejceļu un kuram ir seši saģērbšanās un kopšanas piederumi! Tāpat kā visiem Walkalots lolojumdzīvniekiem, arī šai pūkainajai modei ir raksturīga pastaigas darbība, skaņas efekti, bumbuļu kustība un tā ir aprīkota ar pavadu. Nepieciešamas 3 RL44 pogu baterijas. Izmēģiniet mani iepakojums.

HASBRO FURREAL Ķengurmamma Josie un Joeys

Highlights:

Interaktīvā rotaļlieta ķenguru mamma Džozija un viņas jaukie mazuļi ir ļoti piemīlīgi. (Vai zinājāt, ka ķenguru mazuļus angliski sauc arī par džoijiem (joeys))? Tieši tā!) Viens ķenguru mazulis ir puika, otrs – meitene, bet trešais… tas ir pārsteigums! Izpakojiet visus trīs un uzziniet trešā mazuļa dzimumu. Pēc tam šī mīlošā māmiņa rūpēsies par saviem mazuļiem un rotaļāsies arī ar jums, atsaucoties uz pieskārieniem ar 70+ skaņu un kustību reakcijām, tostarp ar mīļām skaņām (bučiņām!), barošanas skaņām (dažreiz gadīsies arī pa kādai žagai vai… atraudziņai). Turklāt māmiņa Džozija lieliski prot atpūsties un priecāties: viņa māk palēcienu deju un vienlaikus atskaņo mūziku. Viņa visu dara ļoti aizraujoši!

HASBRO FURREAL Peealots Lil Wags

Highlights:

Šiem mazajiem staigājošajiem mājdzīvniekiem jāiet uz tualeti! Sortimentā ir trīs glīti mājdzīvnieki. Dodiet viņiem dzert, pēc tam vediet tos pastaigā uz tualeti. Neliela izmēra plīša mājdzīvniekiem ir arī pavada un savienotājs, kas ir savietojams ar Walkalots sistēmu (katrs tiek pārdots atsevišķi).

HASBRO FURREAL Peealots Big Wags

Highlights:

Vēl viena zīmola veiksmīgās mājdzīvnieku pastaigu līnijas paplašināšana, ieviešot Peealots! Sortimentā ir glīts suns un mīlīgs kaķis. Dodiet viņiem dzert, pēc tam vediet tos pastaigā uz tualeti. Neaizmirstiet izmantot komplektā iekļauto tualetes paklājiņu, lai to viegli notīrītu! Vidēja lieluma plīša mājdzīvniekiem ir arī grīdas pavadas un savienotājs, kas ir saderīgs ar Walkalots sistēmu (katrs tiek pārdots atsevišķi). Komplektā ietilpst 3 pogas (A76) baterijas.

HASBRO FURREAL Poopalots Big Wags dzīvnieciņš, sort.,

Highlights:

Furreal jaunie rotaļu dzīvnieki. Dodiet viņam rotaļu ēdienu maltītes laikā un pēc tam vediet pastaigāties!

HASBRO FURREAL Poopalots Lil Wags dzīvnieciņš, sort.,

Highlights:

Ir trīs brīnišķīgi dzīvnieki, kurus izvēlēties, kurus jūs varat barot kā kucēnus. Katram mājdzīvniekam ir īsāka piestiprināma pavadiņa, lai pastaigas ar savu mājdzīvnieku padarītu vēl jautrākas. Visi dzīvnieki tiek pārdoti atsevišķi.

HASBRO FURREAL- Mellene

Highlights:

TIKAI E-VEIKALA CENA!

 

Furreal Friends interaktīvais lācis Cubby ir labākais jūsu draugs. Cubby ir ziņkārīgs jauns lācītis, kuram patīk, ja viņu paņem rokās, spēlē “Ku-Kū” un dažreiz padejo. Pabaro lācīti no viņa pudelītes, un klausies kādas skaņas tas izdod. Cubby patīk arī tērzēt: kad ar viņu runā, viņš nomurmina. Nakts režīmā lācis aizver acis, izdvešs miegainas skaņas un spēlē vienu no četrām melodijām, kas paredzēta 5 minūtēm. Lācis kustina acis, degunu, muti, tādējādi mainot sejas izteiksmi. Iekļauts 1 rotaļlieta, 1 akseauārs “3 vienā”, instrukcijas Produkta īpašības – Vairāk nekā 100 skaņas un kustību kombinācijas. Bērniem no 4 gadu vecuma. Nepieciešamas 4x 1,5 V C baterijas (nav iekļautas)

Scroll To Top

Mans Grozs

Close

Nav preces grozā.

Iepirkties tagad

Ienākt / Reģistrēties