Little Tikes

Rotaļām mazākajiem.

Little Tikes

(Rāda 1 – 12 preces no 14 precēm)

Rādīt:

MGA LITTLE TIKES Basketbola komplekts

Highlights:

Komplektā ar bumbu (mīkstā, mazāka izmēra). Izmērs: 46 х 12 х 29 cm
Svars: 1.5 kg

MGA LITTLE TIKES 3-in-1 staigulītis & aktivitāšu galds

Highlights:

Little Tikes aktivitāšu komplekts 3 vienā – staigulis, 9m-36m.
Attīsta bērna rotu motoriku, jutīgumu, balansu un koordināciju, pārliecību. Seko gaismām un veic savu pirmos soļus. 70+ dziesmas, melodijas un skaņas. Izgaismo aktīvo rotaļu! Jūsu bērna pirmie gadi būs aizrautības, atklāšanas, piedzīvojumu un izzināšanas laiks. Dizains, gaismas un skaņas mudinās un iedvesmos bērnu kustēties līdzi un darboties. BRĪDINĀJUMS!

Bērniem no 9 mēnešu vecuma. Nepieciešamas 3 x 1.5V AA/LR6 tipa baterijas (komplektā iekļautas demonstrācijas baterijas).

Nepieciešams skrūvgriezis, lai atvērtu bateriju nodalījumu (komplektā nav iekļauts). Rekomendējas sārma baterijas. UZMANĪBU! Ievietojiet baterijas atbilstoši polaritātei (+/- zīmēm). Nejauciet vecas un jaunas, kā arī cinka un sārma baterijas. Izlietotās baterijas izņemiet no produkta. Izņemiet baterijas, ja ilgāku laiku ar rotaļlietu nespēlēsies. Neradiet īssavienojumu. Produktu var ietekmēt citu elektoierīču darbība-pārvietojiet rotaļlietu, ja tā notiek vai arī (izņemiet un otrreizēji ievietojiet baterijas / izslēdziet, ieslēdziet rotaļlietu).
Lietot pieaugušo uzraudzībā! Lietot pieaugušo uzraudzībā! Ražotājs: MGA Entertainment UK Ltd.

MGA LITTLE TIKES Pirmais ledusskapis

Highlights:

Little Tikes Pirmais Ledusskapis ir interaktīvs rotaļlietu ledusskapis, kas paredzēts tikpat reālistisks kā īstais, lai bērni varētu izlikties, ka atrodas virtuvē kā viņu vecāki. Funkcijas: Atveramas franču durvis ar salona apgaismojumu, kas ieslēdzas / izslēdzas, atverot / aizverot. Strādājošs “ledus” dozators, kas izsviež plastmasas ledus gabaliņus. Atsevišķi izvelkama saldētava. Rada ledusskapja skaņas efektus. Ledusskapja “magnēti” var iespraust ledusskapja durvju caurumos (nav īsti magnēti). Ietver dažādus ledusskapju ēdienus un dzērienus (augļus, pienu, apelsīnu sulu, kūku). Iekļautas 3x AA baterijas. Nepieciešama montāža Vecuma pakāpe: 2+ gadi 39,37 cm x 59,69 cm x 20,32 cm

MGA LITTLE TIKES Pirmā krāsns

Highlights:

Pirmā cepeškrāsns Little Tikes ir interaktīva rotaļlietu krāsns, kas ir radīta tikpat reālistiska kā īstā krāsns, tāpēc bērni var izlikties, ka gatavo virtuvē tāpat kā viņu vecāki. Funkcijas: Darba krāsns durvis un noņemams cepeškrāsns plaukts Pagrieziet ciparnīcas un nospiediet pogas, lai aktivizētu gaismas / skaņas funkcijas Diapazons iedegas, pagriežot ciparnīcas. Darba krāsns indikators. Rada cepeškrāsns skaņas efektus. Ietver dažādus katlus, pannas, piederumus un pārtiku (tītaru, dārzeņus), komplektā ietilpst 3x AA baterijas. Nepieciešama montāža. Vecuma pakāpe: 2 gadi 39,37 cm x 59,69 cm x 20,32 cm

Scroll To Top

Mans Grozs

Close

Nav preces grozā.

Iepirkties tagad

Ienākt / Reģistrēties