SILVERLIT

SILVERLIT

Rāda visus 12 rezultātus

Rādīt:

SILVERLIT YCOO Programmējams robots “X” 40cm

Highlights:

Funkcijas: tālvadības pults. Kustības vadība programmējama – līdz 48 darbībām. LED gaisma. Sejas izteiksme. Miega režīms. Pastaiga ar pagriežamām rokām. Slīdēšana. Stilīgi Robotu skaņas efekti.

SILVERLIT YCOO Robo Kombat “Balloon Puncher” roboti

Highlights:

Turpiniet sist, līdz tas uzsprāgst ar jauno ROBO KOMBAT BALONU SITĒJU! Tam ir spēka dūre ar izvelkamu tapu un noņemamām brillēm! Izmantojiet 5 darbības ar elpu aizraujošiem skaņas efektiem, lai uzvarētu! Spēlējiet 2 dažādos spēles režīmos: kaujas režīms – ar draugiem (maksimāli 4 spēlētāji) un izaicinājuma režīms – ar mākslīgo intelektu (VS DATORI).

SILVERLIT Mini robots 2, sort.

Highlights:

PLAUKSTAS IZMĒRA TĀLVADĪBAS ROBOTS AR LED ACĪM UN ROBOTISKU skaņu efektiem! Nospiediet demonstrācijas pogu, lai skatītos, kā tas dejo jums vairāk nekā 10 skaņu un mūzikas efektiem. 2 virzienu kontrole; ejiet uz priekšu; ejiet atpakaļ uz labo pusi; smieklīga robotizēta deja; 10+ skaņas efektu veidi. Baterijas: 2x AG13/LR44 iekļautas, 2x 1,5 AAA LR03 nav iekļautas.

SILVERLIT Robotu vikingu kaujas, dubultiepakojums

Highlights:

Vikingu izdevums! 2 spēles režīmi: 1. Izaicinājuma režīms: cīņa ar A.I. 2. Versus Mode: cīņa ar draugiem (ne vairāk kā 4 spēlētāji). Noņemami ieroči. Notriec tos ar spēcīgu sitienu! Cīņa ar taktiku! Palieliniet savu sitienu ar dažādiem ieročiem. 5 darbības. Jaudīga dūre ar kombinētu sitienu! LED apgaismotas acis. Reāli skaņas efekts. Baterijas: 2x 1,5 AAA, 3 x 1,5 AA

SILVERLIT ROBO KOMBAT dubultais komplekts

Highlights:

Vecums: 5+
Robotu vadāmība ar pulti, 5m rādiusā. Spēli iespējams spēlēt, gan ar vienu robotu, gan ar abiem kaujas režīmā. Kaujas ilgums: 60 min. Vienlaicīgi spēlē var iesaistīt 4 robotus.
Komplektā: 2 roboti, 2 pultis, instrukcija
Nepieciešamas baterijas – robotam: 4 x AAA, pultij: 6 x AAA
Robota izmērs ir ļoti kompakts: 13 x 11 cm, kas ļauj tos ērti paņemt līdzi pie draugiem vai ceļojumā. Ar gaismas un skaņas efektiem.
Iepakojuma izmērs: 6,6 x 45,7 x 11,1 cm

SILVERLIT Pupbo robots

Highlights:

Ieteicamais vecums: 5+
Iepakojuma izmērs: 34 x 24 х 12 cm
Nepārtrauktas darbības laiks: līdz 3 stundām.
Nepieciešamās baterijas: 4x AA
Kucēns Papbo ļauj jūsu bērnam rūpīgi sagatavoties mājdzīvnieka ienākšanai ģimenē. Bērns apgūs prasmes, kā apmācīt suni, kā spēlēties un uzņemties par to atbildību.
Robotsunim piemīt vairāk kā 5 emocijas un var iemācīt 12 komandas. Apmācība tiek veikta, izmantojot īpašu kaula konsoli.
Robotkontrole tiek veikta, izmantojot iOS un Android tālrunim paredzētu īpašu lietojumprogrammu vai komplektā iekļauto tālvadības pulti.
Visi Silverlit roboti tiek ražoti, ņemot vērā bērna drošības tehnoloģijas. Šajā gadījumā tiek izmantota tikai hipoalerģiska un izturīga plastmasa.

Scroll To Top

Mans Grozs

Close

Nav preces grozā.

Iepirkties tagad

Ienākt / Reģistrēties