Apmaksas metodes

Maksājumu veidi:

 

Maksājums ar bankas pārskaitījumu:

Jūs varat apmaksāt pasūtījumu, veicot bankas pārskaitījumu uz mūsu kontu. Pēc pasūtījuma pabeigšanas Jūs saņemsiet savā e pastā informāciju par pasūtījuma veikšanu. Mēs Jums nosūtīsim rēķinu apmaksai. Lūdzu veikt apmaksu uz tā pamata. Maksājumā lūdzu norādiet pasūtijuma nummuru. Uzmanību! Pasūtījums tiek izpildīts tikai pēc maksājuma saņemšanas.

Maksājumi, izmantojot internetbankas pakalpojumus:

Šis ir maksājuma veids, kad jūs samaksājat par precēm nekavējoties, pieslēdzoties savai internetbankai. Apmaksa par izvēlētajām precēm tiks veikta izmantojot KEVIN maksājuma platformu, kura Jūs novirza uz Jūsu izvēlēto banku.

 

Apmaksa ar dāvanu karti:

Par precēm, ko vēlaties iegādāties, iespējams norēķināties ar Pasaule Bērniem  dāvanu kartēm. Dāvanu kartes ir derīgas Sadov Group OU pārvaldītajā elektroniskajā veikalā www.pasauleberniem.lv. Vienu dāvanu karti var izmantot vienu reizi, izmantojot visu tās vērtību. Ja pirkuma summa ir lielāka, nekā dāvanu kartes vērtība, pircējam starpība ir jāpiemaksā. Ja pirkuma summa ir mazāka, nekā dāvanu kartes vērtība – starpība netiek atmaksāta. Norēķinoties interneta veikalā, komentārā norādiet dāvanu kartes nummuru un summu. Dāvanu karti nevar izmantot, lai iegādātos jaunu dāvanu karti. Dāvanu karte netiek mainīta vai atgriezta.

 

 

Maksā pa daļām:

ESTO nomaksa – nevēlaties apmaksāt visu summu uzreiz? Maksājiet pa daļām līdz pat 60 mēnešiem!

Iespēja maksāt ilgākā periodā, kas ļauj Jums maksāt mazākus ikmēneša maksājumus.

Piedāvājumu no ESTO saņemiet veicot pasūtijumu un izvēloties kā maksājuma veidu – ESTO nomaksa. Pēc pasūtijuma veikšanas saņemsiet saiti no ESTO, kas novirzīs Jūs uz ESTO vietni , lai varētu iepazīties ar līguma nosacijumiem un to parakstīt digitāli izmantojot savu interneta banku, e parakstu vai Smart-ID.

 

Minimālā iepirkumu groza summa, lai izmantotu  ESTO nomaksa ir 100 EUR.

Bolt Pay Later – Maksāt 30 dienu laikā

Iespēju iegādāties preces vai pakalpojumus un samaksāt 30 dienu laikā bez papilus izmaksām. Veic pasūtijumu un kā maksājumu izvēlies

  • Minimālā iepirkumu groza summa, lai izmantotu

    Bolt Pay Later ir 30 EUR.

ESTO 3 – maksājumu metode dod iespēju apmaksāt savus pirkumus 3 vienādās daļās. 3 mēnešu laikā. Bez procentiem vai komisijas maksas.

Iespēja sadalīt izmaksas un maksāt 3 vienādās daļās bez papildus izmaksām.

Veic pasūtijumu un kā maksājumu izvēlies ESTO 3. Pēc pasūtijuma veikšanas saņemsiet saiti no ESTO, kas novirzīs Jūs uz ESTO vietni , lai varētu iepazīties ar līguma nosacijumiem un to parakstīt digitāli izmantojot savu interneta banku, e parakstu vai Smart-ID.

 

 

  • Ja jūs trīs mēnešu laikā pilnībā un savlaicīgi apmaksāsiet iepirkumu groza izmaksas, jums netiks pievienoti nekādi papildu maksājumi.
  • Ikmēneša iemaksas summa tiek aprēķināta, sadalot iepirkumu groza vērtību trīs vienādās daļās.
  • Minimālā iepirkumu groza summa, lai izmantotu ESTO 3 ir 30 EUR.

 

Lēmums izmantot atliktā  maksājumu metodes ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc Jums ieteicams rūpīgi apsvērt savu vajadzību pēc jebkādiem aizdevuma produktiem. Izvērtē savas finanses atbildīgi.

Vienmēr rūpīgi un atbildīgi iepazīsties pirms paraksti ar ESTO nomaksas, ESTO 3 vai Bolt Pay Later līgumiem ko saņemsi digitāli veicot pasūtijumu. Izvērtē atbildīgi savas finansiālās iespējas veikt maksājumus un izpildīt līguma nosacijumus.

ESTO nomaksa maksājumu metodi nodrošina ESTO LV AS.
E-pasts: [email protected]
Tālrunis: (+371) 662 222 50

Scroll To Top

Mans Grozs

Close

Nav preces grozā.

Iepirkties tagad

Ienākt / Reģistrēties
Translate »