Piegādes noteikumi

Pasūtījuma piegādes nosacījumi.

Preces saņemšana Ogrē – bez maksas. 

Preces saņemšana iepriekš vienojoties  par saņemšanas laiku!!!  Bezkontakta preces saņemšanas iespēja.

Lūdzam iepriekš vienoties / saskaņot par preces saņemšanas laiku e-pastā [email protected] 

E vidē pieteikumi un jautājumi 24/7.

DPD pakomāti – 2.99 EUR

OMNIVA pakomāti – 3.99 EUR

Latvijas Pasts ( pasta nodaļas )  – 4.20 EUR Paka svarā  līdz 20 kg. Kopējais pakas apkārtmērs 200cm. Veicot pasūtījumu jānorāda Jūsu dzīves vietas dati un pasta indekss ( dati nepieciešami Latvijas Pastam , lai informētu Jūs par sūtijuma saņemšanu). Paka tiks nosūtīta uz indeksam piesaistīto Latvijas pasta nodaļu. 

Piegāde ar kurjeru Jūsu norādītajā adresē.

Precēm līdz 30 kg.

Ikšķilē piegāde bez maksas.

Rīgā – 9,50 EUR

Lielās Latvijas pilsētas – 12.00 EUR – Rīgas rajons , Aizkraukle, Alūksne, Balvi, Bauska, Cēsis, Daugavpils, Dobele, Gulbene, Jelgava, Jēkabpils, Jūrmala, Krāslava, Kuldīga, Liepāja, Limbaži, Ludza, Madona, Ogre, Preiļi, Rēzekne, Sigulda, Saldus, Talsi, Tukums, Valka, Valmiera, Ventspils; Ādažu nov., Babītes nov., Baldones nov., Carnikavas nov., Garkalnes nov., Inčukalna nov., Krimuldas pag., Ķekavas nov., Mālpils nov., Mārupes nov., Olaines nov., Ropažu nov., Salaspils nov., Saulkrastu nov., Sējas nov., Siguldas nov., Stopiņu nov

Citas Latvijas pilsētas 15.00 EUR –

Precēm virs 30 kg vai lielā izmēra pakas ( no 0,2 m3) mēs vienmēr cenšamies rast vispieejamāko piegādes cenu. Par cenu šādā svara kategorijā Jūs informēsim pēc pasūtījuma saņemšanas.

Standarta kurjera pakalpojuma noteikumi – Lūdzu ņemt vērā:

1. Ja sūtījuma kopējais svars ir līdz 30 kg, kurjers izkrauj sūtījumu un aiznes to Pircējam/Saņēmējam līdz pasūtītāja dzīvokļa vai mājas durvīm.  Tādā gadījumā papildu kraušanas darbu pakalpojumus nav nepieciešams pasūtīt. 

2. Ja kaut viens no sūtījuma iepakojumiem sver  virs  30 kg  (piem., mēbeles, rati, u.tml.), kurjers tikai palīdzēs Pircējam/Saņēmējam šo sūtījumu izkraut no automašīnas, taču var nepalīdzēt  to aiznest līdz vēlamajai vietai.

Piegādes laiks:

Preces piegādi nodrošinām līdz piecu darba dienu laikā (ja tā ir pieejama LV noliktavās).

 

Ārkārtas situācijas un pandēmijas laikā piegādes laiks var būt ilgāks par dažām dienām kā ierasts. To ietekmē gan noslodze noliktavās, gan cilvēkresursi, gan transporta kompāniju noslodze. 

Ja prece ir ražotāja noliktavā un papildus paredzams laiks uz Latviju no ražotāja, tad vienmēr Jūs informēsim par iespējamo gaidīšanas laiku pēc pasūtījuma saņemšanas.

Pasaule Bērniem

Scroll To Top

Mans Grozs

Close

Nav preces grozā.

Iepirkties tagad

Ienākt / Reģistrēties
Translate »