Noteikumi

SIA Sadov Group OU vietnes  www.pasauleberniem.lv  noteikumi.

1.Pasūtījumus  iespējams veikt:

1.1 Interneta veikalā: www.pasauleberniem.lvbez laika ierobežojumiem

1.2 e-pastā : [email protected] – bez laika ierobežojumiem.

 1. Pasūtījumu apstrāde notiek darba dienās no plkst.17:30 – 20:00.
 2. Pasūtījums tiek uzskatīts par pabeigtu un pieņemtu apstrādei pēc tā apmaksas saņemšanas Sadov Group OU bankas kontā.
 3. Brīvdienās veikto pasūtījumu apstrāde tiek veikta nākamajā darba dienā.
 4. Svētku dienās vienmēr atpūšamies un novēlam arī Jums to! 🙂
 5. Preču atlikums noliktavās ir mainīgs! Strādājam ar preču atlikumiem gan Latvijas noliktavā, gan ārpus Latvijas. Cenšamies nodrošināt visus pasūtījumus , bet ja kāda no precēm ir beigusies vai ar ilgāku piegādes laiku informēsim Jūs un piedāvāsim Jums to aizvietot ar kādu līdzvērtīgu preci vai informēsim cik ilgi prece jāgaida.
 6. Gadījumos, ja ir neskaidrības par Interneta Vietnē ievietoto dokumentu un pasūtījumu formu aizpildīšanu, lūgums sazināties uz norādīto Interneta Vietnes kontaktinformāciju
 7. Sadov group OU kontaktinformācija:Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Väike-Paala tn 2, 11415, EST

  [email protected]

Pirms uzsākt tīmekļa lapas www.pasauleberniem.lv lietošanu, lūdzam rūpīgi iepazīties ar šiem Lietošanas noteikumiem.

 1. Lietojot internetvietni www.pasauleberniem.lv un veicot pasūtījumu tajā pircējs apstiprina , ka ir iepazinies un piekritis Sadov group OU vietnes lietošanas , piegādes un garantijas noteikumiem, privātuma politikai , kā arī veicot pasūtījumu saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums. Pircēja pienākums ir iepazīties ar distances līgumu pirms pasūtījuma veikšanas un pasūtījuma veikšana ir kā apliecinājums, ka viņs ir iepazinies ar  noteikumiem un distances līgumu, un piekrīt slēgt šo līgumu. Distances līgumu lūdzu lasīt spiežot šeit.
 2. Gadījumā, ja nepiekrītat šiem noteikumiem un / vai distances līgumam, lūdzam neapmeklēt un nelietot interneta vietni www.pasauleberniem.lv, kā arī neizmantot tajā piedāvātos pakalpojumus un ietverto informāciju.

Interneta vietnē www.pasauleberniem.lv iegādātās preces apliecinoši dokumenti.

1.Gadījumos, kad pasūtītā prece tiek piegādāta pircēja norādītajā adresē, pirkumu apliecinošs dokuments ir elektroniskā preču pavadzīme, kas tiek nosūtīta uz attiecīgās preces pasūtījumā norādīto e-pastu.

 1. Uz preces pasūtījumā norādīto e-pastu tiek nosūtīts arī garantijas talons precēm, kurām tas ir nepieciešams.
 2. Uz pirkumu apliecinoša dokumenta jeb preces pavadzīmes tiek norādīta atbildīgā par pasūtījuma komplektēšanu un nosūtīšanas dokumenta sastādīšanu persona. Uz dokumenta norādītā atbildīgās personas vārda un uzvārda esamība ir līdzvērtīga minētās personas parakstam saskaņā ar “Sadov group OU” dokumentu parakstīšanas noteikumiem.
 3. Faktu, ka pircējs ir saņēmis preci, apliecina:
  • Saņemot pasūtīto preci Sadov group OU birojā– pircēja paraksts uz dokumenta;

4.2 Saņemot pasūtīto preci ar kurjera piegādi vai izņemot to DPD Pickup izņemšanas punktos un Latvijas Pasts nodaļās– pircēja paraksts uz kurjera/pasūtījuma izsniedzēja elektroniskā termināla;

 • Saņemot pasūtīto preci pakomātos – pircēja pašrocīga koda ievadīšana preces pasūtījuma izņemšanai, kuru ir izsūtījis pasūtītājam preču piegādes pakalpojuma sniedzējs.
 • Pretenzijas par to, ka pasūtījums nav piegādāts, pēc tam, kad pasūtījuma saņemšana ir apliecināta ar kādu no 4.punkta apakšpunktos aprakstītajām metodēm, netiek pieņemtas.

 

 

Interneta Vietnē piedāvāto pakalpojumu izmantošana.

 1. Informējam, ka  „Sadov Goruo OU” Interneta Vietnē ievadītās informācijas (tai skaitā fizisko personu datu) apstrādes mērķis ir tajā norādīto pakalpojumu sniegšana un palīdzības sniegšana Interneta Vietnes lietošanas laikā.
 2. Ar brīdi, kad sākat lietot Interneta Vietni vai minētajā vietnē veicat jebkādas aktivitātes, tiks uzskatāms, ka esat iepazinies ar lietošanas brīdī spēkā esošajiem noteikumiem un ievērosiet tos. Katram interneta vietnes lietotājam ir pienākums regulāri pārlasīt noteikumus, lai savlaicīgi būtu lietas kursā par tajos veiktajām izmaiņām. Ja nepiekrītat noteikumiem, tad interneta vietnes pakalpojumus lūdzam neizmantot, tam nebūs tiesiska pamatojuma.
 3. Interneta vietnes lietotājiem ir tiesības izmantot tajā piedāvātās iespējas un pakalpojumus par cenu, kāda ir spēkā attiecīgā pakalpojuma piedāvāšanas brīdī.  „Sadov group OU” ir tiesības jebkurā brīdī pēc saviem ieskaitiem mainīt interneta vietnē norādītās cenas un/vai izveidot jaunus maksas pakalpojumus.
 4. Interneta vietnes pakalpojumus var izmantot gan kā nereģistrēts lietotājs, gan kā reģistrēts lietotājs ( šādā gadījumā Jums jāizveido savs lietotāja profils vietnē)
 5. Lai kļūtu par Interneta Vietnes reģistrēto lietotāju, ir jāievēro interneta vietnē noteiktā reģistrēšanās kārtība. Katram Interneta Vietnē reģistrētajam lietotājam ir pienākums neizpaust citām personām savus piekļuves datus.     Ja Interneta Vietnē tiek veiktas darbības ar reģistrēta lietotāja profilu (t.sk. tiek pirktas preces un/vai pakalpojumi),    izmantojot pareizu lietotājvārdu un paroli, tad tiek uzskatīts, ka darbības attiecīgajā profilā ir veicis pats reģistrētais lietotājs.

Interneta vietnē ievadīto datu izmantošana un konfidencialitāte.

 1. „ Sadov group OU” informē, ka norādot savu e-pasta adresi, piekrītat, ka tā tiek iekļauta datu bāzē un uz to var tikt nosūtīta no Interneta Vietnes paziņojums /atgādinājums par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem preču pasūtījumiem.

2.Lietojot interneta vietni, piekrītat, ka  „ Sadov group OU” vai jebkura trešā persona, kas darbojas „ Sadov group OU” vārdā, var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj izsekot un uzskaitīt:

2.1. tīmekļa vietņu kopējo apmeklējumu skaitu,

2.2. katras konkrētās tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu,

2.3. IP adreses,

2.4. Interneta Vietnes apmeklētāju interneta pakalpojumu sniedzēju domēna vārdus,

2.5. citus datus, kuru izmantošanas mērķis ir sistēmu administrēšanas nolūkos, kā arī lai kontrolētu Interneta Vietnes izmantošanu un organizētu tās uzlabošanu.

3. „ Sadov group OU” interneta vietnē apkopotos un uzkrātos datus informatīvos nolūkos un statistikas veikšanas nolūkos ir tiesīga nodot arī citiem uzņēmumiem. Dati, kas ļauj identificēt konkrētu personu netiek atklāti un nodoti trešajām personām, izņemot gadījumus, kad klients veic pasūtījumu izvēloties līzinga pakalpojumu, kā apmaksas veidu.

4. „Sadov group OU” nesaista lietotāja IP adresi un e-pasta adresi ar datiem, kas ļauj identificēt šo lietotāju. Tas nozīmē, ka katra lietotāja sesija tiks reģistrēta, taču interneta vietnes lietotājs paliek anonīms.

5.Uzrādot savu e-pasta adresi vai nosūtot jebkādu informāciju uz interneta vietni, Jūs esat piekritis, ka „Sadov group OU” šos datus ir tiesīgs izmantot tikai iepriekš minētajos nolūkos.

 1. Interneta vietnes lietotājs piekrīt saņemt informāciju no interneta vietnes www.pasauleberniem.lv par dažāda veida aktualitātēm, ja ir sniegta lietotāja, kā datu subjekta brīva un nepārprotama piekrišana.

Sadov group OU ir tiesības jebkurā brīdī vienpusēji mainīt interneta vietnes www.pasauleberniem.lv saturu un lietošanas noteikumus. Šādas izmaiņas stājas spēkā pēc to publicēšanas interneta vietnē www.pasauleberniem.lv.

Visas intelektuālā īpašuma tiesības attiecībā uz interneta vietni pieder vienīgi  „Sadov group OU”. Šo tiesību pārkāpuma gadījumā vainīgā persona tiek saukta pie normatīvajos aktos noteiktās atbildības, kā arī ir pilnībā atbildīga par visiem zaudējumiem, kas ir vai varētu tikt nodarīti „Sadov group OU” un trešajām personām.

Scroll To Top

Mans Grozs

Close

Nav preces grozā.

Iepirkties tagad

Ienākt / Reģistrēties
Translate »