4M

Rāda visus 11 rezultātus

Rādīt:

4M Tumsā Spīdošas Zvaigznes

Highlights:

Vecums: 3+
Tumsā spīdošas zvaigznes ir lielisks aksesuārs bērnu istabā, kas tumsā spīd.
Komplektā: 16 zvaigznes, divpusēja līmlente
Iepakojuma izmērs: 17,5 х 25,1 х 2 cm

4M Vienradzis saules staru ķērējs, sort.,

Highlights:

Krāsojiet un izveidojiet pats savu vitrāžas logu. Ļaujiet saulei spīdēt un pārvērtiet jūsu logu par dzīvīgu krāsu pasauli.

4M Kristālzinātne (ES)

Highlights:

Veiciet ķīmiskos eksperimentus, lai audzētu savu akvamarīna kristālu, tumsā mirdzošu Mēness kristālu kopu un sniega koku Kristālu. Uzziniet, kā no šķīdumiem veidojas kristāli! Parādiet tos kolekcijā un parādiet draugiem!

4M Saules sistēmas planetārijs

Highlights:

Salieciet un krāsojiet pats savu planetārija modeli. Krāsojiet to un izceliet, lai radītu mirdzuma efektu. Vērojiet 30 cm modeļa mirdzumu, kas atrodas ārpus šīs pasaules.

4M Izroc Trex

Highlights:

Esiet paleontologs, rakt un izrakt to gigantisku dzīvnieku skeletus, kas aizvēsturiskos laikos pārvaldīja Zemi. Salieciet skeletu, pozējiet un parādiet. Tas ir tik forši. Katrā komplektā ir ģipša bloks ar iestrādātu skeletu, īpašs rakšanas rīks, suka, detalizētas instrukcijas, jautri fakti, kas saistīti ar atbilstošo dinozauru, un bērnu viktorīna (10 jautājumi un atbildes par dinozauriem). Dig-A-Dino sērija tagad sastāv no 7 dažādiem aizvēsturiskiem dzīvniekiem. Apkopojiet tos visus, lai izveidotu savu dinozauru valstību! Saliktā stāvoklī ir Tyrannosaurus Rex skelets, kura garums ir aptuveni 19 cm. Jaunākie paleontologi atradīs un saliks pašu aizvēsturisko dinozauru skeletu. Komplektā ietilpst bērnu viktorīna, instrukcijas un ´ekskavatora rīki´. Lieliski noder ziņkārīgam un zinātkāram bērnam. Komplektā ietilpst detaļas, instrukcijas un viktorīna. Lieliska dāvana ikvienam, kuru interesē dinozauri.

4M Kidz Labs Rokdarbu Komplekts (Seifs)

Highlights:

Vecums: 7+
Komplekts palīdzēs mazajam inženierim patstāvīgi salikt īstu seifu, izdomājot slepeno durvju kodu.

Scroll To Top

Mans Grozs

Close

Nav preces grozā.

Iepirkties tagad

Ienākt / Reģistrēties