BABY BORN

Mazas meitenes vēlas būt kā viņu mīļās māmiņas. Baby Born lelles un tās aksesuāri palīdzēs izspēlēt šo brīnišķīgo lomu spēli.

BABY BORN

(Rāda 1 – 12 preces no 15 precēm)

Rādīt:

BABY BORN ēdiens, 12 maisiņi ar putru

Highlights:

Sastāvdaļas: cieti, glikoze, kviešu milti.
Drošs bērniem, kuriem nav alerģija, nesatur mākslīgās un ķīmiskās krāsvielas

BABY BORN Rāpulis 43cm ( dažādi veidi )

Highlights:

Laiks grupas apskāvienam. Uz tirkīza krāsas rāpulītis ar zilām piedurknēm un pēdām Berta ieskaujas sirds formas balonos. Zaķis draugs uz otra rāpulīša vienkārši vēlas, lai viņu apskauj un saspiež. Kostīms ir rozā ar burvīgām sarkanām piedurknēm un pēdām. Sirds ir izgatavota no ļoti īpaša auduma, savukārt auss ar loku ir uzšūta. Abi rāpulīši ir izgatavoti no mīksta, mīļa auduma. Augstas kvalitātes apģērbs zīdaiņiem BABY BORN. Pilnveidotai, daudzveidīgai un ilgstošai izklaidei rotaļās. BABY BORN rāpulīši divos dizainos. Ieskaitot drēbju pakaramos.

BABY BORN Pārsteiguma mazulis 11cm

Highlights:

Stārķis ir atgriezies! Ir ieradies jauns bērniņš, kuru var pamazām atklāt. Šis pārsteidzošais prieka vīstoklītis atklās daudzus pārsteigumus. Pirmkārt, jūs varat noņemt audumu, lai apskatītu mazuļa kokonu. Jaundzimušie mīlulīši guļ diendusu, piemēram ka, burkāni, sniegavīri, saulespuķes, vienradži vai dalmācieši. Viņu acis joprojām ir aizvērtas. Lai uzzinātu to krāsu, viegli noslaukiet leļļu plakstiņus, izmantojot mitru drānu. Pēc tam uzmanīgi atveriet kokonu, lai redzētu ādas krāsu, matu krāsu un matu stilu. Vai tas ir zēns vai meitene, un kādā krāsā ir tā pudelīte? Pārsteiguma mazuļiem patīk dzert ūdeni no pudelēm un lietot autiņus, kas pēc tam maina krāsu uz lielisku zīmējumu. Kad esat atklājis visas mazuļa īpašības, jūs var aizpildīt dzimšanas apliecību. Ietver pārskatu par visiem BABY Born pārsteiguma mazuļiem un rotaļu izklaidēm. BABY Born pārsteigumi spēlēšanai un kolekcionēšanai. Ar dzeršanas un tualetes funkciju, ieskaitot maģisko autiņu. Dažādo (lomu) spēle ar BABY Born Pārsteigums vairo iztēli un ir pierādīts, ka tas atbalsta tādu sociālo prasmju un vērtību attīstību kā atbildība, komunikācija un empātija. BABY Born Pārsteigums 2, ieskaitot vīstokli, autiņu, pudeli, dzimšanas apliecību un visu mazuļu pārskatu.

BABY BORN Kleita, 43 cm lellei

Highlights:

BABY Born kleita ir lieliski piemērotas ceļojumam uz pilsētu. Šiks, jautri un ērti, tie ir lieliski piemēroti sēdēšanai elegantā saldējuma salonā, kinoteātrī skatīties bērnu filmu vai balansēt gar sienu. Violetā kleita ar saboztām piedurknēm ir absolūti pārklāta ar konfeti. Popkorna rozes, lenta zaķa matos un izšūti svārki. Rozā kleita parāda māju rindu no BABY Born iemīļotās pilsētas BABYlon. Virs tā starp mākoņiem lido lidmašīnas plāksteris. Augstas kvalitātes apģērbs zīmola BABY Born lellei. Pilnveidotai, daudzveidīgai un ilgstošai izklaidei rotaļājoties. Baby Born kleitas divos dizainos. Ieskaitot drēbju pakaramos.

BABY BORN Zeķubikses (2paka), 43 cm lellei

Highlights:

Zeķubiksēm jābūt ērtām un mīkstām, bet tomēr piemērotām kā otrajai ādai. Zeķubikses BABY born divu iepakojumā ir izgatavotas no siltas vilnas un piedāvā daudz pārvietošanās brīvības un prieka. Viņas dzīvnieku draugi smaida no autiņiem pārklātas dibena vai kājām. Suns Bello acīmredzami jūtas kā mājās, komplektā ar vienu dzeltenu un vienu zilu, baltu, sarkanu un ar lasi svītrainu zeķubikšu pāri. Viņa mazais zaķa draugs dod priekšroku rozā un svītrainiem pasteļtoņiem. Berta Pīle un Bruno Lācis kopīgo komplektu smilškrāsā un purpursarkanā krāsā. Kvalitatīvs apģērbs zīdainim BABY Born zīdainim. Pilnveidotai, daudzveidīgai un ilgstošai izklaidei rotaļās.

BABY BORN Zeķes 2 paka

Highlights:

Tik liela izvēle BABY Born gāž no kājām. Nav brīnums, ka viņa dod priekšroku tikai zeķu valkāšanai! Kurpes noslēptu tikai viņas lieliskās zeķes. Vienkāršās krāsas zeķes ir sarkanā, rozā un tirkīza krāsā ar jautrām baltām mežģīnēm. Un, ja viņa jūtas, ka vēlās piesaistīt uzmanību, BABY born valkā savas gredzenotās zeķes visās varavīksnes vai zilajās krāsās ar kosmosa motīviem. Tradicionālās pelēkās zeķes ar ziedu rakstu un rotātu sarkanu aizdari ir lieliski piemērotas nēsāšanai ar elegantu, mazu kleitiņu. Ja valkā zeķes, jūs varat arī izlikties, ka esat uz ledus un slidot pāri parketa grīdai jūsu viesistabā. Rau! • Oriģināls apģērbs BABY born zīdainim. • Paplašina spēles iespējas, rosina iztēli un mudina uz radošu lomu spēlēm. • Ļoti viegli uzvilkt un novilkt BABY born Trend Zeķes 43cm sešos dažādos dizainos.

BABY BORN Pudele ar vāciņu, 43cm lellei, sort

Highlights:

BABY BORN® Barošanas pudelīte

BRĪDINĀJUMS! Nav piemērots bērniem līdz 3 gadu vecumam. Satur sīkas detaļas. Nosmakšanas risks! Mēs iesakām bērniem no 3 gadu vecuma.

Scroll To Top

Mans Grozs

Close

Nav preces grozā.

Iepirkties tagad

Ienākt / Reģistrēties