Fisher Price

Kvalitatīvas rotaļlietas mazākajiem.

Fisher Price

(Rāda 1 – 12 preces no 68 precēm)

Rādīt:

FISHER-PRICE Stumjamā automašīna

Highlights:

Skolas autobusa transporta līdzeklis. Šim braucamrīkam ir visa jautrība klasiskajā “mazo ļaužu” skolas autobusā! Rotaļīgi skaņas efekti un īstas taures skaņas. Īpaši plati riteņi stabilitātei. Zem sēdekļu krātuve ar krāsainu varoņu grafiku.

FISHER-PRICE Stumjamā automašīna

Highlights:

Aiziet, parāde drīz sāksies! Pieskarieties tastatūrai, lai dzirdētu kādu no 5 soļojošajām melodijām. Pārslēdzieties uz atskaņošanas režīmu, lai izveidotu savu mūziku, nospiežot mūzikas instrumentus, nospiediet uz trompetes vai Bungām, lai pievienotu prieku! Ietver 5 dažādas soļošanas melodijas, kā arī motora iedarbināšanu un skaņas atjaunošanu. Tik daudz mūzikas! Tik daudz prieka! Iekļauta arī zemsēdekļu novietne. Nepieciešamas 2 x AA baterijas (iekļautas komplektā) bērniem vecumā no 1 līdz 3 gadiem.

FISHER-PRICE Stumjamā automašīna

Highlights:

Pieslēdzies smagai celšanai ar Fisher-Price ,,Iekrauj un Brauc´´. Ar platiem riteņiem, kas paredzēti stabilitātei, drošībai zem sēdekļa un rokturiem, lai kontrolētu rakšanu un izgāšanu, jūsu mazajam būs aktīvs un ērts brauciens ar kājām līdz grīdai. Vieglas skārienpogas ļauj jaunākajam darbiniekam aktivizēt dažādas jautras skaņas. Tā ir veidota ar krāsainu grafiku, un tā ir lieliska bērniem vecumā no viena līdz trim gadiem.

1 2 3 5 6
Scroll To Top

Mans Grozs

Close

Nav preces grozā.

Iepirkties tagad

Ienākt / Reģistrēties