Infantino

Rotaļlietas pašiem mazākajiem

Infantino

(Rāda 1 – 12 preces no 16 precēm)

Rādīt:

INFANTINO Piepūšamais cilindrs

Highlights:

„Infantino“ – linksma ir stilinga kruopščiai apgalvoto dizaino žaislų kolekcija mažyliams, ištroškusiems kasdienių nuotykių ir tėvams, besirūpinantiems mažųjų lavinimu ir smagiu laiko praleidimu. „Infantino“ žaislai leis tėvams ir mažyliams augti kartu ir užtikrins, kad mokymosi ir pažinimo procesas nebūtų sunkus ir nuobodus.

INFANTINO Košļājama rotaļlieta, Safari

Highlights:

Infantino – linksma ir stilinga kruopščiai apgalvoto dizaino žaislų kolekcija mažyliams, ištroškusiems kasdienių nuotykių ir tėvams, besirūpinantiems mažųjų lavinimu ir smagiu laiko praleidimu. „Infantino“ žaislai leis tėvams ir mažyliams augti kartu ir užtikrins, kad mokymosi ir pažinimo procesas nebūtų sunkus ir nuobodus. Beždžionėlės, drambliukai ir liūtukai – šie mieli gyvūnėliai pritvirtinti prie žiedo ir puikiai tinka mažyliams dantukų dygimo metu.

INFANTINO Mirgojoša bumba

Highlights:

Izglītojošā rotaļlietu kvēlojošā mūzikas bumba ir daudzkrāsaina caurspīdīga bumba, kas spēj radīt melodiju skaņas un kurai ir gaismas efekti. Tas ir veidots tā, lai mazulis to varētu turēt ar abām rokām. Bateriju darbināta šī rotaļlieta “reaģē” uz kratīšanu un kustību. Tas ir, jo vairāk jūs kratāt bumbu, jo skaļāk tiks atskaņotas skaņas un jo spēcīgāk mirgos gaismas. Tas mazajam pētniekam šķitīs ļoti neparasti un smieklīgi, kā arī liks viņam vairāk interesēties par spēlēm. Izmantojot skaņas un spilgtas krāsas, kas saistītas ar dinamiku, mazulis uzzinās par apkārtējo pasauli. Tas pozitīvi ietekmēs viņa redzes un dzirdes uztveri, kā arī efektīvi izklaidēs bērnu. Rotaļlieta ir izgatavota no augstas kvalitātes un drošiem materiāliem, nav toksiska un ir izturīga.

INFANTINO Pīļu māja

Highlights:

Vannas pīles ir ideāli piemēroti jūsu mazuļa peldēšanās laika pavadoņi. novērsiet bērna uzmanību no peldēšanās un padariet to jautru visiem iesaistītajiem. pīles var izmantot arī kā rotaļlietas ārpus vannas, bet iztukšojiet visu ūdeni no rotaļlietām, lai novērstu miltrasas augšanu.

Scroll To Top

Mans Grozs

Close

Nav preces grozā.

Iepirkties tagad

Ienākt / Reģistrēties