L.O.L.

L.O.L. pārsteigumiem pagāts piedzīvojums.

L.O.L.

(Rāda 1 – 12 preces no 22 precēm)

Rādīt:

MGA L.O.L. SURPRISE Māja ar lelli

Highlights:

Jauns L.O.L Surprise! OMG. Māja ietver vairāk nekā 85 pārsteigumus un der L.O.L. Surprise! lellēm un modes lellēm. Koka, daudzstāvu mājas izmērs ir 90cm garš un 90cm plats ar 3 stāviem un 6 istabām, ieskaitot guļamistabu, vannas istabu, virtuvi, viesistabu, iekšpagalmu un modes skapi. Jauno mēbeļu pārveidošana sagādā vēl vairāk pārsteigumu. , tāpat kā jaunās klavieres, kas pārveidojas par divstāvu gultām. Pilnībā mēbelēts ar darba liftu, spirālveida kāpnēm, terasi no dienas uz nakti, baseinu, burbuļvannu un daudz ko citu!

MGA L.O.L Surprise Remix lidmašīna

Highlights:

Iepazīstinām ar pirmo OMG Lidmašīnu! Šai lidmašīnai ir trīs vienā rotaļu – lidmašīna, transporta līdzeklis, ierakstu studija. Der visām LOL Surprise lellēm! Produkta funkcijas: 3-in-1 spēle. 4 vietas, atzveltnes vietas, strādājoši augšējie nodalījumi, aksesuāru grozs, TV ekrāns, drošības jostas.

MGA L.O.L. REMIX OMG kolekcijas lelle, 23см

Highlights:

Iepazīstinām ar OMG Kolekciju 2020 – šai lellei ir jaunākās modes detaļas ar mirdzuma pavedieniem un iedegtu mūzikas kastes statīvu. Ievietojiet savu LOL Surprise monētu mūzikas kastē, lai atskaņotu viņas dziesmu! Produkta iespējas: 1 OMG ierobežots izdevums; Monēta mūzikas atskaņošanai; skatuves gaismas, kas viņai uzspīd; mūzikas kastes statīvs; Atskaņo uz displeja iepakojuma.

MGA L.O.L. Surprise J.K. lelle, 12 cm

Highlights:

Šīs mazās māsas vēlas būt gluži kā lielās māsas un parādīt savas lietas uz modes mēles! Ar īstiem matiem, īstām modēm un augstiem apaviem šīs kvēlojošās B.B.s ir gatavas doties tāpat kā viņu māsas, bet savā unikālā veidā! Tie ir tikai apavi. JK! Tas ir tas, kas liek man stāvēt stabili. Tā ir tikai mode. JK! Tas ir tas, kā es sevi izsaku. Tā ir tikai modes mēle. JK! Tas man atgādina, ka varu uzņemt pasauli! Produkta īpašības: 1 LOL pārsteigums, JK lelle MINI Mode ar augstiem apaviem, īstiem matiem un reālu modi. 15 pārsteigumi. Iepakojums, kas pārveidots par rotaļlietu komplektu.

MGA L.O.L Surprise REMIX Dzīvnieki

Highlights:

1 dzīvnieks ar aksesuāriem
BRĪDINĀJUMI! Nav piemērots bērniem līdz 3 gadu vecumam – satur sīkas detaļas (aizrīšanās/nosmakšanas risks).

Scroll To Top

Mans Grozs

Close

Nav preces grozā.

Iepirkties tagad

Ienākt / Reģistrēties