MAGFORMERS

MAGFORMERS

(Rāda 1 – 12 preces no 13 precēm)

Rādīt:

MAGFORMERS 14 Komplekts

Highlights:

Atklājiet MAGFORMERS® vienmēr piesaistošā magnētiskā tehnoloģija, uzbūvējiet kubu, mazu māju un mazu “maģisku bumbiņu”. Izmantojot kvadrātus un trīsstūrus, 14 gab. ,,Rainbow´´ komplekts ir lielisks ievadkomplekts topošajiem celtniekiem, lai apgūtu pievilkšanās trikus un sāktu veidot 3D. Īpašības: 2 ģeometriskas formas. Soli pa solim ideju buklets ar būvējumiem no visa varavīksnes klāsta. Savietojams ar visām MAGFORMERS® formām un piederumiem. Neodīma retzemju magnēti garantētai savienojamībai. Bez BPA. HQABS plastmasa.

MAGFORMERS Trīsstūris 8 komplekts

Highlights:

Uzlabojiet jebkuru komplektu ar 8 papildus varavīksnes krāsas oriģinālajiem MAGFORMERS® trīsstūriem. Īpašības: saderīgs ar visām MAGFORMERS® formām un piederumiem. Neodīma retzemju magnēti garantētai savienojamībai. Bez BPA. HQABS plastmasa.

MAGFORMERS “Amazing Police & Rescue” komplekts

Highlights:

Noklikšķiniet un izveidojiet savu piedzīvojumu ar Magformers AMAZING Policijas un glābšanas komplektu! Magformers ir magnētiska rotaļlieta, kurā iespējas ir bezgalīgas. Pacelieties helikopterā un pamaniet sliktos puišus no debesīm vai novietojiet uguni ar ugunsdzēsības mašīnu. Šajā 26 detaļu komplektā ietilpst 17 magnētiski gabali, 1 policijas figūra, 1 ugunsdzēsības figūra, avārijas dienesta automašīnas gaismas josla un vēl daudz vairāk, lai nodrošinātu pilsētas drošību. Lieliski piemērots bērniem no 3+ gadu vecuma. Katrā ģeometriskajā formā ir magnēti, kas nekad nenoraida, tāpēc jūs vienmēr dzirdēsit Magformers klikšķi. Kad spēles laiks ir beidzies, izmantojiet magnētisko spēku, lai gabalus vienkārši sakrautu un uzglabātu.

MAGFORMERS “Basic Plus” 14 komplekts

Highlights:

Izveidojiet 3D struktūras no 2D tīkliem, izmantojot Magformers Basic Plus 14 gab komplektu. Veidojiet ar 4 kvadrātiem, 8 trīsstūriem un 2 iekšējā loka kvadrātveida formām. Izveidojiet mājas, torņus un mūsu “burvju bumbu”. Iemācieties veidot, izmantojot kombinēšanas, ripošanas un uzvilkšanas tehnikas, un redziet, ko var radīt jūsu iztēle! Veidojiet to kopā ar soli pa solim un attīstiet krāsu un formu atpazīšanu, smalko motoriku un problēmu risināšanas spējas. Oriģināls un autentisks Magformers. Lieliski piemērots smadzeņu attīstībai, kritiskai domāšanai un STEM izglītībai. Sekojiet soli pa solim izglītojošu ideju bukletam, lai iegūtu idejas un instrukcijas. Katrā ģeometriskajā formā ir magnēti, kas nekad nenoraida, tāpēc jūs vienmēr dzirdēsit Magformers klikšķi. Kad spēles laiks ir beidzies, izmantojiet magnētisko spēku, lai vienkārši sakrautu un uzglabātu. Funkcijas: 4 kvadrāti, 8 trīsstūri un 2 iekšējā apļa kvadrātveida formas. Soli pa solim veidots izglītojošs ideju buklets ar sekojošām idejām un norādījumiem. Savietojams ar visām MAGFORMERS® formām un piederumiem Neodīma retzemju magnēti garantētai savienojamībai. Bez BPA. HQABS plastmasa. Vecums 3+ gadi.

MAGFORMERS “Window” 20 komplekts

Highlights:

Klasisks Magformers konstrukcijas komplekts ar 20 magnētiskām ģeometriskām formām – tagad ar īpašiem loga gabaliem. Šis ir lielisks ievadkopums topošajiem celtniekiem, lai iemācītos Magformers vilkšanas trikus un sāktu saprast saikni starp 2D plakaniem “tīkliem” un to 3D formām. Bērni var veidot ar 8 magnētiskiem trīsstūriem, 6 regulāriem magnētiskiem kvadrātiem un 6 magnētiskiem logu kvadrātiem. Katrā ģeometriskajā formā ir rotējoši magnēti, kas ir droši noslēgti katrā malā un nekad nenoraida, tāpēc jūs vienmēr dzirdēsit Magformers klikšķi. Un, kad spēles laiks ir beidzies, izmantojiet to magnētisko spēku, lai vienkārši sakrautu un uzglabātu. Šī izglītojošā rotaļlieta ir lieliski piemērota STEM izglītībai un mācībām, kā arī dalīšanai ar visu ģimeni. Iespējas: Oriģinālās un autentiskās Magformers magnētiskās ģeometriskās formas. Lieliski piemērots smadzeņu attīstībai, kritiskai domāšanai un izglītībai. Soli pa solim izglītojošu ideju buklets ar idejām un instrukcijām. Attīstīt krāsu un formu atpazīšanu, smalko motoriku un problēmu risināšanas spējas. Neodīma retzemju magnēti garantē savienojamību. Savietojams ar visām Magformers formām un piederumiem. Īpaši izturīga, droša un izturīga augstas kvalitātes ABS plastmasa, kas nesatur BPA. Atbilst CE, ASTM un EN71. Padara daudzus 2D plakanus tīklus un 3D ģeometriskas struktūras.

MAGFORMERS “Amazing Transform Wheel” komplekts

Highlights:

Magformers ,,Amazing Transform Wheel´´ komplekts ir lepni izvēlēts par STEM labāko rotaļlietu un mācību palīglīdzekli, ko piedāvā STEM.org. STEM.org Authenticated ™ uzticamības zīme racionalizē patērētāja iespējas identificēt resursus, kas atbilst pārbaudītajiem STEM standartiem, tādējādi palīdzot ātri pieņemt lēmumus par labu kvalitātei. Kad vecāki un pedagogi ievēro STEM.org Educational Research ™ zīmogu, viņi zina, ka produkti: nemanāmi integrēsies STEM draudzīgās klasēs un mājās, pieskaņosies zinātnes, tehnoloģiju, inženierzinātņu un / vai matemātikas standartiem, atbalstīs izglītojamo attīstību 21. gadsimta prasmes, iesaistiet lietotājus, izmantojot praktiskas mācības un sadarbību, nodrošiniet drošu trešo personu pārskatīšanas un novērtēšanas procesu. STEM. mūsu vērtēšanas process, kas ir novērtēts ar 875 procentuālo punktu procentiem no vairāk nekā 1100 STEM produktiem, kas pārskatīti kopš 2014. gada. Funkcijas: Oriģinālais un autentiskais Magformers: 8 trīsstūri, 6 kvadrāti un 1 taisnstūris. Komplektā 2 riteņi un 4 rotaļu lapas. Soli pa solim izglītojošu ideju buklets ar idejām un instrukcijām. Savietojams ar visām MAGFORMERS® formām un piederumiem. Neodīma retzemju magnēti garantētai savienojamībai. Bez BPA. HQABS plastmasa. Vecums 3+ gadi un vairāk.

MAGFORMERS “Wow” 16 komplekts

Highlights:

Oriģinālais WOW komplekts, lieliski piemērots iesācējiem celtniekiem, lai ar 39 aktivitātes kartēm izveidotu visdažādākos transporta līdzekļus! Novietojiet MAGFORMERS® uz kartēm un pēc tam velciet tās no 2D 3D formātā! Lieliski piemērots jauniem prātiem, lai uzzinātu par kubu tīklu, rakstu, formu un krāsu uzbūvi! Īpašības: 2 ģeometriskas formas. 39 aktivitātes kartes. Savietojams ar visām MAGFORMERS® formām un piederumiem. Neodīma retzemju magnēti garantētai savienojamībai. Bez BPA. HQABS plastmasa.

MAGFORMERS “Carnival”, 46 komplekts

Highlights:

Atdzīvini savas cirka idejas un kļūsti par riņķu metēju ar godalgoto karnevāla komplektu. Iemācieties veidot Ferratu, Karuseļu un citus lieliskus cirka braucienus! Pievienojiet aksesuārus savām ģeometriskajām formām un noformējiet virpuļojošus, vērpjošus darbus. MAGFORMERS® lieliski saskaņojas ar STEM izglītību un ļauj bērniem aktīvi mācīties par kinētisko kustību, struktūras veidošanu un formas atpazīšanu. Īpašības: 3 ģeometriskas formas. 8 piederumu gabali. Soli pa solim ideju buklets ar būvējumiem no visa varavīksnes klāsta. Savietojams ar visām MAGFORMERS® formām un piederumiem. Neodīma retzemju magnēti garantētai savienojamībai. Bez BPA. HQABS plastmasa.

MAGFORMERS 62 komplekts

Highlights:

Ļaujiet savai fantāzijai aizrauties ar godalgoto MAGFORMERS® 62 gab. ,,Rainbow´´ komplektu. Izstrādājiet 2D modeļus un ievelciet tos 3D torņos, raķetēs, pilīs un lielās “maģiskās bumbiņās”. MAGFORMERS® formu atvērtā daba ir lieliski piemērota maziem pirkstiem un tūlītējā savienojamība ļaus izklaidēties stundām ilgi! Pievienojot piecstūri, topošie arhitekti tiks aizņemti visu dienu, būvējot, radot un atklājot. Īpašības: 3 ģeometriskas formas. Soli pa solim ideju buklets ar konstrukcijām no visiem 62 un vairāk gabalu MAGFORMERS® komplektiem. Savietojams ar visām MAGFORMERS® formām un piederumiem. Neodīma retzemju magnēti garantētai savienojamībai. Bez BPA. HQABS plastmasa.

MAGFORMERS 30 komplekts

Highlights:

Izveidojiet 3D struktūras no 2D tīkliem ar godalgoto ,,Rainbow´´ 30 gab. komplektu. Ierašanās ar kvadrātiem un trīsstūriem, kas ir lieliski piemēroti mazajiem pirkstiem, lai sāktu veidot “maģisku bumbu”, mājas, torņus un daudz ko citu! Skatiet, ko radīs jūsu iztēle! Katrā ģeometriskajā formā ir magnēti, kas nekad nenoraida, tāpēc jūs vienmēr dzirdēsit MAGFORMERS® klikšķi. Kad spēles laiks ir beidzies, izmantojiet magnētisko spēku, lai vienkārši sakrautu un uzglabātu. Īpašības: 2 ģeometriskas formas. Soli pa solim ideju buklets ar būvējumiem no visa varavīksnes klāsta. Savietojams ar visām MAGFORMERS® formām un piederumiem. Neodīma retzemju magnēti garantētai savienojamībai. Bez BPA. HQABS plastmasa.

Scroll To Top

Mans Grozs

Close

Nav preces grozā.

Iepirkties tagad

Ienākt / Reģistrēties