POOPSIE

POOPSIE

Rāda visus 4 rezultātus

Rādīt:

RAINBOW HIGH “Modes studija” komplekts, 29 cm

Highlights:

Izmantojot Modes studiju, izveidojiet stilīgu, varavīksnes izskatu! Komplektā ekskluzīva modes lelle, maināmas parūkas un varavīksnes mode! Mainiet viņas matus! Modes lelle nāk ar 2 krāšņām, savstarpēji aizvietojamām parūkām! Viņas mati ļauj tik viegli mainīt izskatu. Nomainiet viņas drēbes! Viņai ir vairāk nekā 10 modes priekšmetu – topi, svārki, bikses un varavīksnes kleitas , kā arī 4 pāri apavu. Sajauciet un saskaņojiet, lai radītu vairāk nekā 200 izskatu! Produkta īpašības: 35+ gabali; Ekskluzīva modes lelle ar formētiem matiem; 2 parūkas ar spīdumiem; 10+ modes priekšmeti, 4 apavu pāri; 6 pakaramie; 1 zelta luksusa modes plaukts; 4 premium klases caurspīdīgs apavu plaukts; 5 matu sprādzes; 1 ķemme; 1 leļļu statīvs.

MGA POOPSIE RAINBOW Pārsteigumu fantāzijas draugi

Highlights:

Kad jūs tos saspiežat, no tām izdalās gļotas! Barojiet tās ar ūdeni, sakratiet, un viņi izspļaus no mutes. Pieejami 16 dažādi fantastiski varoņi! Atrodiet tos visus! Komplektā ir karote un mērīšanas rīks.

MGA POOPSIE Varavīksnes meitenes 35cm

Highlights:

Piedzīvojiet gļotas pilnīgi jaunā veidā, izmantojot Poopsie Varavīksnes pārsteigumu. Padariet dzirkstošo gļotu, pēc tam pievienojiet to Varavīksnes Pārsteigumu leļļu veidiem, apaviem un aksesuāriem, lai veidotu viņas izskatu! Kuru Varavīksnes lelli jūs iegūsit? Tas ir pārsteigums! Savāc varavīksni! Produkta iespējas: 1 varavīksnes pārsteiguma lelle – 2 kolekcionēšanai! Dizaina gļotu veidošana: 1 jaka, darbojas kā gļotu glabāšana 1 apģērbs, darbojas, kā gļotu glabāšana 1 apavu pāris, darbojas kā gļotu glabāšana 1 maka, darbojas kā gļotu glabāšana Padariet savas gļotas, vienkārši pievienojiet ūdeni 4 gļotu paciņas 2 burvju paciņas 3 mirgo 1. paciņa 1 dzirkstošā paciņa 1 marķiera paciņa 1 pudele 1 mērkausi 1 karote ķemme

Scroll To Top

Mans Grozs

Close

Nav preces grozā.

Iepirkties tagad

Ienākt / Reģistrēties