2019.gadā zīmolam palika 30 gadi! Liela un apaļa jubileja! Tā liecina par pircēju uzticēšanos un stabilu kvalitāti ilgstošā laika periodā.

ABC Design ir veiksmīgi izstrādājis un ražojis bērnu ratiņus, ratiņu piederumus un citas bērnu preces.

Īsumā par uzņēmumu.

www.abc-design.de/kinderwagen/

Dietmar Fischer galvenais virzītājs uz uzņēmuma panākumiem. Viņš realizēja ideju Vācijā radīt augstas kvalitātes bērnu produktus par atbilstošām cenām .

Šodien vidēja lieluma ģimenes uzņēmums ir viens no pasaules vadošajiem ražotājiem. Rada augstas kvalitātes produktus bērniem un mazuļiem. Vairāk nekā 40 pasaules valstu vecāki uzticas mūsu augstajai produktu kvalitātei. Viņi augti novērtē mūsu produktu plašo funkcionalitāti.

1989.gadā tiek dibināts uzņēmums Waldshut Bādenē-Virtembergā Vācijā. Dibinātājs ir Dietmar Fischer un viņa sieva Evi. Jaunais ģimenes uzņēmums sākas ar zīmolu „Monbebe”.

1991.gads. Pirmā kolekcija nonāk Vācijas tirgū ar nosaukumu “Baby Fun”. Produkti stingrā uzraudzībā tiek ražoti Taivānā, pēc Vācijā iztrādāta dizaina.

1993.gads “Baby Fun” zīmols tiek nomainīts uz pirmo ABC Design kolekciju. Produktu tiek ražoti Ķīnā , taču Vācijas uzņēmums stingri seko sava zīmola kvalitātei un līdz ar to nodrošina augstvērtīgu , bet par pieejamām cenām produkciju.

1998.gads zīmols ir paplašinājies pasaules tirgū, produkti jau tiek pārdoti vairāk nekā 26 valstīs visā pasaulē. Ļoti daudz strādāts, lai saglabātu zīmola labo slavu un kvalitatīvos ratiņus. Izstrādāti ļoti daudz, dažādi modeļi. apmierinot jebkura klienta prasības.

2019.gads ražotājs piedāvā ekskluzīvo Diamond Special Edition kolekciju. Unikālā izskata galvenie elementi ir grezni –  pulētais hroma rāmis, baltie riteņi, kvalitatīvi audumi un eleganti ādas izstrādājumi.

www.abc-design.de/kinderwagen/

Autokrēsliņi bērniņa drošībai. Arī tas ir ražotāja produktu klāstā.

www.abc-design.de/autositze/

Ražotājs piedāvā plašā klāstā dažādas ratu somas. Lai māmiņa justos droša, ka vienmēr visu var paņemt līdz. Tik daudz , kas nepieciešams bērna aprūpei. Tam vajadzīga plaša un ērta ratu soma – un tādas piedāvā šis uzticamais zīmols.

2019 gadā kolekcija ir papildināta ar īpašam gaišām krāsām meitenēm un zēniem. Rozā un gaiši zils – kas gan vēl precīzāk var parādīt ko Dievs mums dāvājis. 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.